451 Derece © 2018. Tüm hakları saklıdır.
 • EN English
 • Video

  İş Ortaklarımızdan Yorumlar

  Uzun yıllardır pek çok projemizi birlikte hayata geçirdiğimiz 451 Derece Ajansı, gerçek bir çözüm ortağıdır. Bugüne kadar birçok kurumsal filmimizin yapımcılığını üstlendi ve her seferinde nitelikli, yaratıcı çalışmalar ortaya koydu. En dar zamanlarda bile kaliteden taviz vermedi. Sabırlı, üretken, çözüm odaklı ekibi sadece nitelikli işlere imza atmıyor,  kurumun bir çalışanı gibi süreci sahipleniyor. Bu özverili yaklaşımlarından dolayı daha pek çok projede birlikte çalışmayı sürdüreceğiz.

  Demet Eyi - Darüşşafaka Cemiyet

  İşi mükemmel hale getirene kadar disiplin, sabır ve özveriyle çalışan,
  her filme kattıkları bilgi ve yaratıcılıkları ile kurumsal film kategorisinde ayrı bir seviye belirleyen bir ekip.
  Yaptıkları işe gösterdikleri saygı az bulunan bir özellik. 451 Derece İletişim ile çalışınca emin ellerde olduğumuzu hissediyorum.

   

  Zeynep Nuhoğlu - TIRSAN

  "Farklı, yaratıcı, pratik ve hızlı. Şirketler farklı olsa da beraber düşünmekten ve çalışmaktan her zaman büyük keyif aldığım 451 Derece İletişim ile ileride de düşünmeye ve çalışmaya devam edeceğimizden hüç şüphem yok."

   

  Melih Özsöz - DEİK

  "451 Derece İletişim ile çalışırken, hiç bir zaman yapılması gereken bir iş olduğu için bir araya geldiğimizi hissetmedik  Hiç bir zaman masanın iki farklı tarafında olduğumuzu da hissetmedik. 451 Derece İletişim ile çalışmayı; anlatmak istediklerimizi en güzel nasıl anlatacağını ve göstereceğini çok iyi bilen bir ekiple; aynı hedef için birlikte çalışmak olarak tanımlarım."

  Sezen Engiz - Genç Hayat Vakfı

  “Kapsamlı proje deneyimine sahip, uluslararası standartta iş yapan profesyonel ekibi ile 451 Derece İletişim ile 4 yıldan bu yana çalışıyoruz. Dünya Bankası’nın misyonu olan “Yoksullukla Mücadele ve Refahın Arttırılması” söz konusu olduğunda, kalkınma dünyasında ülkelerin, insanların ve konuların çeşitliliğini vurgularken, heyecan verici ve çekici öyküler oluşturmak kolay bir iş değil. Dünya Bankası’nın çalıştığı o kadar farklı alanda o kadar farklı ve faydalı işler yaptık ki beraber. "İyi ki yollarımız 451 Derece İletişim ile kesişmiş" diyoruz.”

  Tunya Celasin - World Bank

  "451 Derece İletişim ile AB Bakanlığı Sivil Toplum Diyaloğu Programı'nın 3 döneminde de birlikte çalıştık. 451 Derece İletişim ile çalışırken, her zaman büyük bir ekip olduğumuzu hissettirdiler bize. 451 Derece İletişimin özverili ekibi de bizi tüm yoğunluğumuzda hiç yarı yolda bırakmadan güzel ve yaratıcı işlere imza atıp, diyaloğun parçası olmamızı sağladı. Çalışma disiplini ve prensiplerine saygı duyduğumuz bu ekiple, birçok projede bir araya geldik ve gelmeye de devam etmeyi umuyoruz."

  Yeşim Gözde Ersoy

  "451 Derece İletişim'i sadece bir çözüm ortağı olarak görmek, onlarla çalışma deneyimini anlatmaya yetersiz kalır. Öyle bir ekip ki, işbirliğimiz esnasında gerek cana yakınlıkları gerek işi sahiplenmeleri ile onları doğrudan kendi ekibinizin bir parçası gibi hissetmemek imkansız. 
  Sizi ve ihtiyaçlarınızı sizden çok daha etraflıca düşünüyorlar, dolayısıyla sundukları çözüm önerileri de nokta atışıyla ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor."

  Hande Dönmez - WRI Türkiye

  “Bizi çok iyi anlayan, her biri Özel Olimpiyatlar Türkiye ekibinden biri olan, yaptığımız her işte memnun olduğumuz, çalışırken gönlünü koyan birer dostlarımız 451 Derece İletişim. Başka söze gerek yok bence”

  Didem Unsur - Özel Olimpiyatlar Türkiye

  “Sürdürülebilir ilişki yürütmek konusunda üstün yetenekli ajans!

  çıkan tüm engellere rağmen asla vazgeçmeyen,

  aniden öne çekilen ‘deadline’lara aldırmadan sabahlayan,

  ‘brief’i kavramak, nitelikli iş çıkarmak denince ilk akla gelen,

  özel insanların çalıştığı, güzel insanların buluştuğu ajans, 451 Derece İletişim!”

  Gülsünay Uysal - Ford Otosan

  "451 Derece İletişim, brief formatını bile gördüğünüzde ne kadar sistematik çalıştığını anlayabileceğiniz, süreci müşteri talepleri doğrultusunda çok düzgün yürüten ve çalışması kolay bir iletişim ajansı. Müşteriyi sakinleştirebilen, öngörülü, herkesin görevinde profesyonel olduğu aynı zamanda çok tatlı bir ekip:)"

  Tuğçe Sarıoğlu - Sivil Toplum İçin Destek Vakfı

  Bize Ulaşın

  İletişim için interaktif haritamızı kullanabilirsiniz
  handmade
  Yukarı